Menü
Sepetiniz

Şartlar Ve Koşullar

Kullanıcı Sözleşmesi


– Kullanıcı; üyelik prosedürlerini yerine getirirken, Site’nin Hizmet’lerinden faydalanırken ve Site’deki Hizmet’lerle ilgili herhangi bir işlemi yerine getirirken Kullanıcı Sözleşmesi’nde yer alan tüm şartlara, Site’nin ilgili yerlerinde belirtilen kurallara ve yürürlükteki tüm mevzuata uygun hareket edeceğini, Şartlar Ve Koşullar ’da ki tüm şart ve kuralları anladığını ve onayladığını kabul, beyan ve taahhüt eder.


- Kullanıcı, yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince veya diğer Kullanıcılar ile üçüncü şahısların haklarının ihlal edildiğinin iddia edilmesi durumlarında, oyuncarsim.com ‘un kendisine ait gizli/ özel/ ticari bilgileri gerek resmi makamlara ve gerekse hak sahibi kişilere açıklamaya yetkili olacağını ve bu sebeple oyuncarsim.com ’dan her ne nam altında olursa olsun tazminat talep edilemeyeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.


- Bütün oyunlarda garanti hizmeti mevcuttur. Olası problemlerde değişim süresi 1-48 saat aralığındadır. Olası stok problemlerinde bu süre uzayabilir daha ayrıntılı bilgiyi destek ekibinden alabilirsiniz.


- Satın alan kullanıcı aldığı ürünün kurulum kılavuzuna uyacağını onaylar.


- Satın aldığınız ürünlerin açıklamasını dikkatlice okuyunuz.


- Otomatik teslimat olan ürünler anında teslim edilir. Diğer ürünler ortalama 24 saat içerisinde teslim edilir.


- Değişim işlemleri satın alınan ürünün yenisiyle yapılmaktadır.


- Sitemize ödemelerinizi 3D Güvenlik Yöntemi %100 güvence ile yapmaktasınız. Bilgileriniz korunur ve asla paylaşılmaz.


- Satın alınan Oyun veya Üyeliklerde para iadesi kabul edilmez. Olası problemlerde ürününüzün yenisi ile değişim yapılır.


- Teslimat süreleri kampanya dönemlerinde veya Covid-19 gibi durumlarda 7 (Yedi) iş gününü bulabilir.


- Fiziksel ürünler için kutu ve ambalajı açılmamış ürünlerde 15 gün iade ve değişim hakkı vardır.


- Alınan Oyunlarda Ban vb durumu varsa bize 48 saat içerisinde bildirilmesi gerekmektedir. Bildirilmezse veya daha sonradan Ban vb bir durum olursa Kullanıcı Hatası sayıldığından Ban vb garanti kapsamına alınmayacaktır. 


- Satın alınan hesaplara para yatırılmasını önermiyoruz olası problemlerden oyuncarsim.com sorumlu değildir.


- Destek taleplerinin cevaplanması ve çözülmesi 72 saati bulabilir .


- Assansis Creed Valhalla ve Cyberpunk 2077 PC oyunları offline oynandığından dolayı Geforce Now vb. sistemlerde desteği bulunmamaktadır.


- Sosyal mecralarda forumlarda vb yerlerde kuruluşumuzu haksız yere zedeleyen müşterilerin garantileri ne yazık ki yok sayılır.


- Satın alınan ürünlerde hediye oyun imkanı şansınıza bağlıdır,  hediye oyunların garantileri bulunmamaktadır.


- Gamepass vb. üyeliklerde yalnızca üyeliğin kendi oyunları bulunur . Herhangi başka bir üyelikle birleşmeler / ortaklıklar dahil edilmez .


- Satın alınan ürün veya üyeliklerde Rockstar Games ürünleri dışındaki ürünlerin bilgileri değiştirilemez ancak 5 Yıl garantilidir .


- Ön sipariş ürünlerinde iade edilemez.


- Satın alınan oyunlarda dil garantisi İngilizce veya Türkçe dışındaki diller için yoktur .


- Kullanıcı’ lar ve oyuncarsim.com hukuken bağımsız taraflardır. Aralarında ortaklık, temsilcilik veya işçi-işveren ilişkisi yoktur. Kullanıcı Sözleşmesi’nin onaylanması ve uygulanması sonucunda, ortaklık, temsilcilik veya işçi-işveren ilişkisi doğmaz.


- oyuncarsim.com 'dan ürün aldıysanız bu sözleşmeyi okuyup kabul etmiş sayılırsınız. Sözleşmede ki kurallara itiraz hakkınız yoktur.


- oyuncarsim.com “Şartlar Ve Koşullar”‘ı değiştirme hakkını elinde tutar.